Daiktų pakavimo patarimai persikraustant

Kaip profesionalūs perkraustymo paslaugų tiekėjai, mes puikiai suprantame, kad daiktų pakavimas gali būti painus ir atrodyti sudėtingas. Yra keletas dalykų, kuriuos tikrai turite žinoti, prieš pakuodami savo daiktus – net jeigu kraustotės ne pirmą kartą, galite būti pamiršę svarbiausius. Kviečiame sužinoti arba prisiminti!

Ką pakuoti?

Pakavimo procesą labai palengvina išankstinis sąrašas dalykų, kuriuos turite pasiimti su savimi. Pasidarykite tokį sąrašą. Į šį sąrašą taip pat įtraukite visus daiktus, kuriuos naudojate kasdien ir supakuokite į atskirą kuprinę ar kitą jums patogią tarą – higienos priemonės, vaistai, telefono ir kompiuterio pakrovėjai ir pan.

Tuomet suraskite visus svarbiausius dokumentus ir juos taip pat saugiai susipakuokite – gimimo liudijimas, pasas, darbo sutarys ir kiti svarbūs dokumentai, kurių praradimas reikštų didelius nepatogumus.

Būtinai apgalvokite kaip galite saugiai supakuoti trapius ir dužius daiktus: indus, įrėmintus paveikslus, stiklinius gaminius ir pan. Taip pat suraskite jums patogiausią būdą, kaip pakuosite smulkius daiktus, pavyzdžiui, rašymo priemones, stalo įrankius ir kitus menkniekius. Šie smulkūs daiktai greičiausiai pasimeta kraustymosi proceso metu, tad skirkite jiems pakankamai dėmesio.

Ko nepakuoti?

Išrūšiuokite savo daiktus ir nesipakuokite nereikalingų, sulūžusių ar neveikiančių daiktų. Tokiu būdu sutaupysite vietos kraustymosi mašinoje, o taip pat ir laiko pakuojant bei išpakuojant daiktus. Sulūžusius, neveikiančius daiktus išmeskite, o dalykus, kurie dar tinkami naudoti – parduokite, atiduokite. Patariame gerai pasvarstyti apie kiekvieną daiktą, kurį ketinate su savimi imti. Ypač gerai pagalvokite apie tuos daiktus, kurie seniai nenaudojami ir jūsų dabartinėse patalpose – ar tikrai jų prireiks ir naujoje erdvėje?

perkraustymas pakavimas

Pakavimo patarimai

Pakuodami drabužius, palikite juos ant kabyklų – taip sutaupysite laiko ir naujuose namuose galėsite juos tiesiog sukabinti atgal į vietą greičiau.

Dužius ir trapius daiktus pakuokite į vieną talpą ir pažymėkite atskiru simboliu ar tekstu – tokiu būdu, pakraudami mašiną patys ar pakraunantys specialistai žinos, kad ant šių talpų viršaus negalima dėti ko nors sunkaus, su jomis reikia elgtis atsargiau.

Ant visų dėžių parašykite savo adresą ar telefono numerį. Jeigu netyčia kuri nors dėžė kur nors būtų palikta ar pasimestų, išliktų šansas daiktus susigrąžinti, radę daiktus žmonės galėtų su jumis susisiekti.

Tikimės, kad patarimai padės jūsų persikraustymo procesą padaryti lengvesniu. Bet nepamirškite – jeigu visgi persikraustymas jums kelia nerimą, visuomet galite kreiptis į mūsų komandą ir mes užtikrintai perimsime šiuos darbus!

Parašykite komentarą