Ką daryti su nebereikalingais baldais bei technika persikraustant?

Dažnai taip nutinka, jog persikraustant į kitus namus ar ofisą, lieka nereikalingų baldų ir buitinės technikos, kurių gabenti į naujas patalpas nebenorite. Protingiausia jų ten ir nesivežti – nėra prasmės didinti persikraustymo mąstą ir išlaidas dėl daiktų, kurių jau nebenorite turėti. Trumpai aptarsime idėjas, ką galite su šiais nereikalingais daiktais padaryti ir kaip jų atsikratyti.

Jeigu baldai ir buitinė technika dar yra tinkami naudoti:

Pirmiausia – įvertinkite nereikalingų daiktų būklę. Jeigu daiktai dar yra tinkami naudoti, buitinė technika veikia, o baldai nėra sulūžę ar labai nudėvėti, siūlome apsvarstyti atidavimo ar pardavimo už simbolinę kainą galimybę. Daiktus nuvalykite, iškraustykite ir paruoškite atidavimui/pardavimui. Tuomet nufotografuokite ir pasidalykite skelbimų portaluose ar socialiniuose tinkluose.

Pavyzdžiui, šiai dienai yra labai madingos, gerai lankomos ir aktyvios „Facebook“ grupės: atiduotuvių, skelbimų ir pardavimų grupės, kuriose bendruomenė greitai suranda naujus daiktų šeimininkus. Dažnai pamirštama, kad taip pat galima pakalbinti ir kaimynus, draugus ar net šeimos narius – galbūt nereikalingi daiktai praverstų jiems. Yra ir dar įvairiausių būdų prikelti nereikalingus daiktus naujam gyvenimui ir taip prisidėti prie tvaraus vartojimo: paaukoti, perdirbti ir pan.   

perkraustymo paslaugos

Jeigu baldai ir buitinė technika jau nėra tinkama naudoti:

Sugedusią, nebeveikiančią buitinę techniką ir sulūžusius ar naudoti nebetinkamus baldus atiduoti gali būti sudėtinga ir neetiška. Todėl siūlome juos tiesiog saugiai išmesti. Kaip tai padaryti?

Kadangi tai dažniausiai būna sunkūs ir sudėtingai kraunami daiktai, rekomenduojame patikėti jų pervežimą specialistams. Persikraustau.lt komanda taip pat teikia baldų ir buitinės technikos išvežimo paslaugą: jauna ir fiziškai ištverminga komanda ne tik pasirūpins saugiu pakrovimu, bet ir teisingu tokių daiktų utilizavimu. Patikėję mums buitinę techniką ir baldus, galėsite būti ramūs, kadangi šie daiktai bus pristatyti į tam skirtas aikšteles ir sąvartynus.

Raginame nebūti abejingiems ir neišmesti tokių daiktų kaip baldai ir buitinė technika bet kur – taip ne tik darote žalą gamtai, kraštovaizdžiui, bet ir atimate galimybę teisingai šiuos daiktus utilizuoti, perdirbti ir pan. Linkime atsakingo persikraustymo!

Parašykite komentarą