baldu surinkimas vilniuje

Baldų surinkimo paslaugos

Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

‎24/7

Baldų surinkimo paslaugos prisitaikant prie jūsų poreikių.

‎Express surinkimai

Galimas skubus baldų surinkimas per 1 valandą.

Nestandartiniai užsakymai

Bet kokio tipo baldų surinkimai.

Susisiekite su mumis!

Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7

Mūsų komandos profesionalumas

Baldų surinkimas – tai procesas, kurio metu baldų surinkėjai surenka visas baldų dalis. Baldų surinkėjai šį procesą daro atsižvelgdami į baldų surinkimo instrukcijas, naudoja įvairius rankinius ir elektrinius įrankius šiam darbui atlikti.

Baldų surinkimas yra sudėtingas procesas ir iš patirties žinome, kad dažniausiai užtrunka žymiai ilgiau negu tikėtasi. Jeigu planuojate įsigyti naujus baldus, pavyzdžiui komodas, spintas ar lovas – mes galime padėti šiuos ir kitus baldus surinkti. Persikraustau.lt teikia profesionalias, greitas baldų surinkimo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai dėl baldų surinkimo ir mes jums pasiūlysime geriausią paslaugų variantą pagal jūsų individualius poreikius.

Jūsų daiktai yra atsakingose rankose

Mes galime paimti baldus iš parduotuvės, juos atvežti į namus ar biurą jums patogiu laiku ir juos surinkti. Senus baldus išardysime ir išvešime. Mūsų siūlomos senų baldų išvežimo paslaugos atitinka visas Vilniaus miesto savivaldybės atliekų tvarkymo taisykles.

Turime didelę patirtį baldų surinkimo, demontavimo ir išvežimo paslaugų sferoje, todėl garantuojame, kad šios paslaugos bus įvykdytos greitai ir kokybiškai. Taip pat galime paruošti daiktus transportavimui: supakuoti, išrinkti ir surinkti senus ir naujus baldus. Baldų surinkimas Vilniuje – Mūsų kasdienybė.

Profesionalus baldų surinkimas

Galime surinkti IKEA, Senukų, Pigu, Baldai1 ir kitų tipų baldus, sumontuoti virtuvę, pakabinti veidrodžius. Negaiškite laiko, susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime geriausią kainą ir paslaugas individualiai pritaikytas Jums.

Mes žinome, kaip taisyklingai ir profesionaliai yra atliekami baldų surinkimo ir išardymo darbai. Baldų surinkimo paslaugos gali atrodyti primityvios, tačiau patirtis perkraustymuose rodo visai ką kitą. Mes žinome visas smulkmenas vežant, surenkant  ir išardant Jūsų baldus. Jūsų daiktai atsakingose rankose, mes garantuojame Jūsų krovinių, baldų saugumą!

Baldų surinkimo kaina

Kaina skiriasi priklausomai nuo baldų, kuriuos reikia surinkti tipo bei kiekio. Taupykite savo laiką, susisiekite konsultacijai ir mes pateiksime jums baldų surinkimo kainas pagal jūsų individualią situaciją.

Ką kalba mūsų klientai

Rekomenduoju rinktis šią įmonę perkraustymams. Puikus darbo organizavimas ir vykdymas. Naudojamės paslaugomis jau antrą kartą. Perkraustė baldus greitai ir tikrai kokybiškai, punktualūs ir atsakingi darbuotojai, saugu ir paprasta. Išpildė kiekvieną mūsų pageidavimą. AČIŪ JUMS!
Laura Maksimoviciute
Klientė
5/5
Prieš dvi dienas užsisakiau perkraustymo paslaugas Vilniuje ir likau be galo patenkinta suteikta perkraustymo paslauga, nes atitiko lūkesčiai, kainos ir kokybės santykis. Baldus pervežė ir surinko efektyviai, kruopščiai, atsakingai, puiki komunikacija, malonūs ir paslaugūs darbuotojai. Sekantį kartą taip pat planuoju pasinaudoti Jūsų perkraustymo paslaugomis. Ačiū.
Amelija Matiulevic
Klientė
5/5
Buvo reikalingos perkraustymo paslaugos Vilniuje, labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Jus. Viskas buvo atlikta labai greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju!
M. K.
Klientė
5/5

Baldų išvežimo užsakymą galite pateikti telefonu, užpildę užklausą ar susiekę el. paštu šiais kontaktais: +37063219321 arba info@persikraustau.lt

Profesionalių perkraustytojų, baldų išvežėjų ir surinkėjų samdymas gali labai supaprastinti persikraustymo ar baldų išvežimo procesą ir suteikti daug naudos. Pateikiame keletą privalumų žemiau.

  • Sutaupysite laiko ir nepatirsite streso. Vienas didžiausių šių paslaugų privalumų – tai ramybė. Baldų perkraustymai, surinkimai ir išardymai yra sunki ir atsakinga fizinė užduotis, tačiau, kai ją atlieka profesionalai, galite atsipalaiduoti žinodami, kad visi jūsų daiktai yra saugiose rankose. Jie turi reikiamą įrangą, įgūdžius ir patirties, kad efektyviai supakuotų, pakrautų, pervežtų ir iškrautų, surinktų ir išinktų jūsų baldus, užtikrindami sklandų ir nesudėtingą perkraustymo, baldų išvežimo ar baldų surinkimo procesą. Surenkant baldus laikas yra labai svarbus, todėl samdydami profesionalus sutaupysite daug laiko. Užuot praleidę kelias dienas ar net savaites pakuodami ir perveždami, išveždami baldus savarankiškai, profesionalai gali greitai pasirūpinti visu procesu.
  • Išvengsite trapių ir sunkių baldų sulaužymo / sugadinimo. Sunkūs ir trapūs baldai yra didelis iššūkis baldų išvežimo, baldų surinkimo ar perkraustymo proceso metu. Persikraustau.lt turi apmokytus darbuotojus, kurie specializuojasi tvarkyti tokius daiktus. Jie naudoja tinkamą techniką ir įrankius, kad užtikrintų saugų jūsų baldų gabenimą ir sumažintų jų sugadinimo ar sulaužymo riziką. Naudodamiesi jų patirtimi galite būti tikri, kad jūsų vertingi baldai pasieks paskirties vietą nepažeisti.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-25.

Taip, nes baldų surinkimas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, ypač jei neturite patirties ar reikiamų įgūdžių. Samdant profesionalus, sutaupysite laiko ir išvengsite galimų klaidų, kurios gali sugadinti baldus ar net kelti pavojų saugumui.

Persikraustau.lt, turi didelę patirtį ir žino, kaip taisyklingai elgtis su įvairiais baldų tipais. Jie gali užtikrinti, kad baldai bus surinkti kokybiškai ir saugiai, naudojant tinkamus įrankius ir metodus. Tai ypač svarbu, jei turite brangius ar sudėtingus baldus, kuriems reikia specialaus dėmesio.

Samdydami profesionalus baldų surinkimui, galite sutaupyti pinigų ilguoju laikotarpiu. Netinkamai surinkti baldai gali greičiau susidėvėti, sulūžti ar sugesti, todėl teks pirkti naujus.

Taip, jei planuojate kraustytis ar atnaujinti savo namų interjerą. Baldų išardymas gali būti ne tik sudėtingas, bet ir pavojingas procesas, ypač jei turite didelius, sunkius ar trapius baldus. Samdydami profesionalus, išvengsite rizikos susižeisti ar sugadinti baldus.

Persikraustau.lt, turi reikiamą patirtį ir įrankius, kad galėtų saugiai ir efektyviai išardyti įvairių tipų baldus. Jie žino, kaip tinkamai elgtis su skirtingomis medžiagomis ir baldų konstrukcijomis, kad būtų išvengta pažeidimų ar žalos. Tai ypač svarbu, jei planuojate vėliau tuos pačius baldus vėl surinkti ar parduoti.

Samdydami profesionalus baldų išardymui, sutaupysite daug laiko ir pastangų. Užuot patys gaišę laiką ardydami baldus, galėsite susitelkti į kitus svarbius persikraustymo ar atnaujinimo darbus.

Kokias paslaugas teikiame?

Perkraustymo paslaugos, pervežimo paslaugos, krovimo paslaugos Vilniuje ir ne tik

Transporto nuoma su vairuotoju

Baldų pervežimas

Buitinės technikos transportavimas

Skubus perkraustymo darbai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Šiukšlių išvežimas, utilizavimas

Perkraustymo, pervežimo, transportavimo darbų sąmatų sudarymas

Įmonių perkraustymas

Parodų perkraustymas

Pakavimo priemonių pardavimas

Skubios perkraustymo paslaugos Vilniuje

Baldų, trapių daiktų pakavimas, paruošimas transportavimui

Negabaritinių, nestandartinių daiktų pervežimas, transportavimas