TARPMIESTINIS PERKRAUSTYMAS

Tarpmiestinio perkraustymo paslaugos

Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

Tarpmiestinio Perkraustymo paslaugos

Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

24/7

Pervežimo paslaugos visą parą. Prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Express pervežimai

Galimas skubus pervežimas per 1 valandą.

Nestandartiniai užsakymai

Bet kokio tipo pervežimai.

Ką kalba mūsų klientai

Vykdome užduotis taip, kad klientai liktų patenkinti.

Dekui uz darbus viskas puikiai ir labai greitai
Viktoras
UAB „Vitrega“
5/5
Patiko bendravimo kultūra, atsargumas kraustant baldus, greitas paslaugos atlikimas ir adekvati kaina. Rekomenduoju.
ARTŪRAS
UAB „Duarta“
5/5
Ačiū likome patenkinti, ateityje krepsimės dar kartą!
SANDRA
Klientė
5/5
Susisiekite su mumis!

Siūlomų perkraustymo paslaugų tipai

Renkantis tarpmiestinį perkraustymą galite rinktis ir baldų surinkimą ir išrinkimą, statybinių šiukšlių išvežimą, sunkių daiktų užnešimą ir kt. perkraustymo paslaugos kokybiškai ir už gerą kainą. Siūlome visas populiarias perkraustymo paslaugas atitinkančias jūsų asmeninius poreikius. Tai pat, atliekame nestandartinių baldų pervežimą, pvz. seifo, fortepijono pervežimas. Turime didelę patirtį – todėl kreipkitės į mus nemokamai konsultacijai ir mes jums suteiksime perkraustymo paslaugas atitinkančias jūsų individualius reikalavimus.

Kokybiškų kraustymo paslaugų užtikrinimas

Persikraustau.lt tikslas – užtikrinti, kad jūsų persikraustymo patirtis būtų kuo sklandesnė ir nekeltų streso.
Mūsų įmonėje tvirtai tikime sąžiningumo, profesionalumo ir laimingų klientų vertybėmis. Mūsų kvalifikuotų ir patyrusių perkraustytojų komanda siekia užtikrinti saugų jūsų daiktų gabenimą ir teikti išskirtinį klientų aptarnavimą viso perkraustymo proceso metu.

Kaip mes padedame savo klientams?

Nešvaistykite laiko, rinkitės profesionalias perkraustymo paslaugas, kurios padės sklandžiai ir greitai išrinkti ir surinkti baldus, pervežti buitinę techniką, visą įmonės įrangą ar kt. Pagrindinis privalumas renkantis Persikraustau.lt – patirtis ir kompetencija perkraustymo paslaugų srityje. Profesionaliai perkraustant daiktus sumažinsite jų sugadinimo ar nelaimingų atsitikimų riziką.

Persikraustau.lt turi reikiamą įrangą ir įrankius užtikrinti sėkmingas sudėtingiausias perkraustymo užduotis, nesvarbu – sunkūs ar trapūs daiktai. Saugiai supakuosime, pakrausime ir pervežime jūsų daiktus, specializuoto įrangos ir transporto priemonių pagalbą. Sutaupysime jums ir laiko, ir pinigų.

Gyvenamųjų patalpų perkraustymo paslaugos

Kai reikia persikelti į naujus namus, ši užduotis dažnai gali atrodyti reikalaujanti daug laiko ir pastangų. Profesionali perkraustymo komanda pasirūpins, kad jūsų persikraustymas būtų sklandus. Pasirūpinsime visais perkraustymo aspektais, įskaitant baldų išrinkimą ir surinkimą, pakavimą ir greitą pervežimą į naujus namus. Užtikrinsime, kad kiekvienas daiktas būtų apsaugotas perkraustymo metu ir išliktų nepriekaištingos būklės. Šitaip sutaupysite laiko, užtikrinsite saugumą perkraustymo metu.

Komercinų patalpų, biurių perkraustymo paslaugos


Biuro, sandėlio, parduotuvės ar kt. komercinių patalpų perkraustymo atveju labai svarbus efektyvumas ir tikslumas. Mūsų patyrusių specialistų komanda supranta, su kokiais unikaliais iššūkiais susiduria persikraustydamos įmonės, todėl savo komercinių perkraustymų paslaugas sukūrėme atsižvelgdami būtent į šiuos poreikius. Nesvarbu, ar persikeliate į naują biurų pastatą, atidarote naują filialą, ar plečiate esamas patalpas, mes turime reikiamos patirties ir galime pasiūlyti geriausią komercinių patalpų perkraustymo paslaugų kokybę ir kainą. Prisitaikysime prie jums tinkančio laiko, nes pervežimo paslaugas teikiame 24/7 ir galime pasiūlyti Express pervežimo paslaugą (pervežame per 1 valandą). Susisiekite!

Tarpmiestinis perkraustymas


Teikia tarmiestinio perkraustymo paslaugas, įskaitant perkraustymą iš Vilniaus į Kauna. Tarpmiestinius perkraustymus atliekame visoje Lietuvoje, jums patogiu laiku. Baldus, biuro įrangą ir kitus klientų daiktus pervežame 24/7 ir teikiame Express perkraustymo paslaugą, kai perkraustymas galimas per valandos laikotarpį. Šio tipo perkraustymo paslaugų kaina skaičiuojama individualiai. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir pateiksime jūsų poreikius atitinkančius tarpmiestinio perkaustymo sprendimus.

Pakavimo paslaugos

Profesionalus daiktų pakavimo paslaugos padeda užtikrinti saugų transportavimą perkraustymo metu. Siūlome visapusiškas pakavimo ir išpakavimo paslaugas. Atvykstame į klientų namus, kruopščiai supakuojame visus daiktus į dėžes, o baldus apsaugome specialiomis pakavimo medžiagomis. Atliekame saugų daiktų pervežimą, išpakuojame ir išdėstome daiktus pagal jūsų pageidavimus.

Baldų pervežimo paslaugos

Užtikriname saugų ir patikimą jūsų baldų pervežimą. Saugiai pervežame trapius ir vertingus daiktus. Imamės papildomų atsargumo priemonių su itin trapiomis medžiagomis, pavyzdžiui stiklu ir antikvariniais baldais. Prie šios paslaugos papildomai siūlome baldų išrinkimą ir surinkimą. Su šia paslauga išvengsite rūpesčių, susijusių su didelių gabaritų daiktų perkraustymu pro siauras duris ar ankštas erdves. Susisiekite!

Privalumai renkantis profesionalus perkraustytojus

Profesionalūs perkraustytojai yra apmokyti tiksliai ir efektyviai atlikti visų tipų perkraustymus, užtikrinant jūsų daiktų saugumą. Mes pasirūpinsime visa su jūsų persikraustymu susijusia logistika: nuo pakavimo ir pakrovimo iki transportavimo ir išpakavimo. Galite susitelkti į įsikūrimą naujoje erdvėje. Su mūsų perkraustymo draudimu jūsų daiktai bus apsaugoti nuo bet kokių nenumatytų aplinkybių pervežimo metu. Vietoj to, kad praleistumėte dienas ar net savaites organizuodami ir vykdydami persikraustymą, leiskite mūsų komandai atlikti sunkų darbą. Jei planuojate persikraustymą, susisiekite su mūsų komanda ir gaukite individualų persikraustymo planą, pritaikytą jūsų konkretiems poreikiams. Mūsų ekspertai įvertins jūsų reikalavimus ir pateiks išsamų sprendimą, kad persikraustymas nekeltų streso. Susisiekite!

Susisiekite su mumis!

Turinio lentelė

D.U.K.

Dažniausiai perkraustymo paslaugai taikomas valandinis įkainis, kuris priklauso nuo užsakyto transporto, bei krovėjų kiekio. Du krovėjai ir krovininis mikroautobusiukas darbo valandomis (Nuo 8 iki 16 val.) kainuoja 45€/h.

Perkraustymo paslaugų kaina skaičiuojama kiekvienam užsakymui individualiai. Kaina priklauso nuo pasirinkto krovėjų kiekio, perkraustymo atstumo, papildomų paslaugų užsakymo perkraustymui, pavyzdžiui – baldų montuotojo. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir pateiksime kainos pasiūlymą!

Miesto ribose laikas skaičiuojamas nuo atvykimo iki Jūsų nurodyto adreso. Iki paskutinio daikto iškrovimo galutiniame taške.

Profesionalūs perkraustytojai turi specifinių žinių ir patirties, pavyzdžiui – kaip pervežti trapius daiktus. Dėl šios priežasties greitai ir saugiai atliksime visus perkraustymo darbus, sutaupysime jums laiko. Išvengsite investicijų į pakavimo medžiagas, sunkvežimio ar mikroautobuso nuoma – šitaip sutaupysime jums pinigų.

Taip, tačiau minimalus užsakymas yra dvi darbo valandos, o vieno krovėjo kaina yra 15€/h.

Patartina skambinti mažiausiai prieš 3-4 dienas, tačiau galime įvykdyti Jūsų užsakymą skubos tvarka. Tokiu atveju susisiekite su persikraustau.lt komanda ir mes Jus aptarnausime.

Kaina skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo reikalingo krovėjų skaičiaus, daikto svorio, atstumo ir laiko. (Seifai, pianinai, pramoninė įranga ir t.t.)

Persikraustau.lt komandos krovėjai nerūko, dirba be poilsio, todėl mums reikia daug mažiau laiko atlikti užduotį, taip mes sutaupome savo ir Jūsų laiką.

Ar pas Jus buvo, kad užsisakius perkraustymą, perkraustymo paslaugas, daiktų pervežimą, atvažiavo garbaus amžiaus žmonės, kurie deja, nesugebėjo pakelti baldų ir Jums teko nešti viską patiems?

Kaip bebūtų keista, tačiau mes girdime tokius pasakojimus iš savo klientų. Mūsų komandą sudaro tik jauni, bet jau kupini patirties specialistai, kurie atlieka kraustymo darbus greitai ir kokybiškai.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-25

1️⃣ Perkraustymo paslaugos atliekamos 24/7
2️⃣ Perkraustymo tipai Bet kokio tipo pervežimai

Susisiekite su mumis!

Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7

Mūsų perkraustymo komandos profesionalumas

Tarpmiestinis perkraustymas – tai procesas, kurio metu saugiai ir efektyviai išvežami kliento daiktai iš vieno miesto į kitą. Planuojate persikraustymą į kitą miestą, pavyzdžiui iš Vilniaus į Klaipeda, bet kyla nerimas kaip reikės suorganizuoti šia užduotį? Persikraustau.lt teikia profesionalias tarpmiestinio (ilgos distancijos) perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir mes jums pasiūlysime geriausią paslaugų variantą pagal jūsų individualius poreikius. Tarpmiestinius perkraustymus atliekame visoje Lietuvoje. Šias, kaip ir visas kitas mūsų paslaugas, pavyzdžiui perkraustymą vilniaus mieste atliekame profesionaliai ir nuo – iki, o tai reiškia, kad baldus ir daiktus paruošiame transportavimui išrenkimame, pakrauname, sunešame ir surenkame. Turime didelę patirtį tarpmiestinio perkraustymo paslaugų srityje, todėl garantuojame, kad šios paslaugos bus įvykdytos kokybiškai ir greitai.

Jūsų daiktai yra atsakingose rankose

Mes žinome, kaip taisyklingai yra atliekami tarpmiestinio kraustymo darbai. Perkraustymo paslaugos gali atrodyti primityvios, tačiau patirtis perkraustymuose rodo visai ką kitą. Mes žinome visas smulkmenas pakuojant, pernešant Jūsų baldus, daiktus, buitinę techniką ir t.t. Jūsų daiktai atsakingose rankose, mes garantuojame Jūsų krovinio saugumą!

MIESTAI, KURIUOSE ATLIEKAME PERKRAUSTYMUS

Tarpmiestinius perkraustymus atliekame visoje Lietuvoje. Dažniausiai pasitaikančios tarpmiestinio perkraustymo vietos yra Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys ir Šiauliai. Sutaupysime jūsų laiką ir profesionaliai surenkame ir supakuojame daiktus iš bet kokių patalpų, įskaitant jūsų namus, biurą ar sandėlį. Jums visiškai nebereikės rūpintis dėl perkraustymo – viską atliksime mes.

TARPMIESTINIO PERKRAUSTYMO KAINA

Kaina skiriasi priklausomai nuo baldų ir daiktų, kuriuos reikia išvežti kiekio ir dydžio bei miestų, tarp kurių reikia daiktus perkraustyti. Ilgos distancijos perkraustymas, pavyzdžiui iš Vilniaus į Klaipėda kainuoja brangiau, nei trumpesnės distancijos perkraustymas iš Kauno į Vilnių. Preliminarių kainų lentelę galite rasti paspaudus čia. Taupykite savo laiką, susisiekite konsultacijai ir mes pakonsultuosime jus tarpmiestinio perkraustymo kainos klausimais, pasirūpinsime transportu ir krovėjais.

Stengiamės dėl savo klientų

Patirtis byloja, kad įmonės nekokybiškai atlikdamos tarpmiestinio perkraustymo paslaugas, netenka klientų. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti persikraustau.lt komandos perkraustymo darbais. Mes atvykstame sutartu laiku, nevėluodami. Todėl persikraustau.lt paslaugos: tarpmiestinis perkraustymas, senų baldų švežimas (utilizavimas), perkraustymo paslaugos, krovinių pervežimas, negabaritinių daiktų transportavimas – bus atliktas taip, kad Jūs norėsite užsisakyti dar kartą.

Prisitaikome prie Jūsų

Mes pasirūpinsime visos buitinės technikos ir baldų išrinkimu ir surinkimu, išnešimu ir išvežimu už Jus. Mums svarbus klientų laikas, todėl mes prisitaikysime prie Jūsų. Tarpmiestinis perkraustymas dar niekada nebuvo toks paprastas. Susisiekite ir persikraustau.lt komandos konsultantai Jums atsakys į visus klausimus.

Baldų išvežimo užsakymą galite pateikti telefonu, užpildę užklausą ar susiekę el. paštu šiais kontaktais: +37063219321 arba info@persikraustau.lt

Įeina viskas ko reikia efektyviam ir saugiam tarpmiestiniui perkraustymui atlikti, pavyzdžiui daiktų, butinės technikos išrinkimas, surinkimas, supakavimas, išvežimas, užnešimas ir surinkimas jau naujoje lokacijoje.

Profesionalių perkaustymo paslaugų samdymas gali suteikti daug naudos. Pateikiame keletą privalumų žemiau.

  • Sutaupysite laiko ir nepatirsite streso. Vienas didžiausių tarpmiestinio perkraustymo paslaugų privalumų – tai ramybė. Tarpmiestinis perkraustymas yra sunki ir atsakinga fizinė užduotis, tačiau, kai ją atlieka profesionalai, galite atsipalaiduoti žinodami, kad visi jūsų daiktai yra saugiose rankose. Jie turi reikiamą įrangą, įgūdžius ir patirties, kad efektyviai supakuotų, pakrautų, pervežtų ir iškrautų jūsų baldus naujoje lokacijoje, užtikrindami sklandų ir nesudėtingą ilgų distancijų perkraustymo procesą. Pervežant baldus, butinę techniką ir kitus daiktus laikas yra labai svarbus, todėl samdydami profesionalus sutaupysite daug laiko. Užuot praleidę kelias dienas ar net savaites pakuodami ir perveždami, išveždami baldus savarankiškai, profesionalai gali greitai pasirūpinti visu procesu. Jie pasirūpins visa logistika, įskaitant baldų išardymą, pakavimą, ženklinimą, pakrovimą, transportavimą, iškrovimą ir net surinkimą naujoje vietoje. Taip galėsite sutelkti dėmesį į kitus svarbius persikraustymo aspektus, pavyzdžiui, įsikurti naujuose namuose ar biure.
  • Išvengsite trapių ir sunkių baldų sulaužymo / sugadinimo. Sunkūs ir trapūs baldai yra didelis iššūkis ilgų distancijų, tarpmiestinio perkraustymo proceso metu. Persikraustau.lt s turi apmokytus darbuotojus, kurie specializuojasi tvarkyti tokius daiktus. Jie naudoja tinkamą techniką ir įrankius, kad užtikrintų saugų jūsų baldų gabenimą ir sumažintų jų sugadinimo ar sulaužymo riziką. Naudodamiesi jų patirtimi galite būti tikri, kad jūsų vertingi baldai pasieks paskirties vietą nepažeisti.

Kokias paslaugas teikiame?

Baldų, trapių daiktų pakavimas, paruošimas transportavimui

Baldų surinkimas ir išrinkimas

Tarpmiestinis perkraustymas

Negabaritinių, nestandartinių daiktų pervežimas, transportavimas

Perkraustymo paslaugos, pervežimo paslaugos, krovimo paslaugos Vilniuje ir ne tik

Transporto nuoma su vairuotoju

Baldų pervežimas

Buitinės technikos transportavimas

Skubus perkraustymo darbai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Šiukšlių išvežimas, utilizavimas

Perkraustymo, pervežimo, transportavimo darbų sąmatų sudarymas

Įmonių perkraustymas

Parodų perkraustymas

Pakavimo priemonių pardavimas

Skubios perkraustymo paslaugos Vilniuje