BALDŲ IŠVEŽIMAS VILNIUJE

24/7

Išvežimo paslaugos visą parą. Prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Express išvežimai

Galimas skubus baldų išvežimas per 1 valandą.

Nestandartiniai užsakymai

Bet kokio tipo baldų išvežimai.

Susisiekite su mumis!

Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7

Mūsų perkraustymo komandos profesionalumas

Baldų išvežimas – tai procesas, kurio metu saugiai ir efektyviai išvežami baldai iš kliento namų į savartyną. Planuojate atsikratyti senų baldų ir jaučiatės prislėgti minties, kad teks išardyti, nešti ir išvežti sunkius baldus? Persikraustau.lt teikia profesionalias, greitas baldų išvežimo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai dėl baldų išvežimo ir mes jums pasiūlysime geriausią paslaugų variantą pagal jūsų individualius poreikius. Mes galime paimti ir išvežti jūsų senus baldus iš jūsų namų, biuro ar sandėlių jums patogiu laiku ir jų atsikratyti. Mūsų siūlomos baldų išvežimo paslaugos atitinka visas Vilniaus miesto savivaldybės atliekų tvarkymo taisykles. Turime didelę patirtį baldų išvežimo ir pervežimo paslaugų sferoje, todėl garantuojame, kad šios paslaugos bus įvykdytos greitai ir kokybiškai. Taip pat galime paruošti daiktus transportavimui: supakuoti, išrinkti ir surinkti baldus. Baldų pervežimai Vilniuje – Mūsų kasdienybė. Organizuojame tarpmiestinius perkraustymus, taupydami Jūsų laiką ir pinigus. 

Jūsų daiktai yra atsakingose rankose

Mes žinome, kaip taisyklingai yra atliekami kraustymo darbai. Perkraustymo paslaugos gali atrodyti primityvios, tačiau patirtis perkraustymuose rodo visai ką kitą. Mes žinome visas smulkmenas pakuojant, pernešant Jūsų baldus, daiktus, buitinę techniką ir t.t.. Jūsų daiktai atsakingose rankose, mes garantuojame Jūsų krovinio saugumą!

Baldų tipai, kuriuos išvežame

Baldų tipai, kuriuos galime išvežti yra lovų rėmai, įvairių tipų stalai ir kėdės, spintos ir komodos, stalai,sekcijos,  biuro baldai, foteliai, čiužiniai, pianinai ir bet kokio kito tipo sunkūs baldai. Jeigu ieškote kur ir kaip išvežti senus baldus, kreipkitės į mus. Sutaupysime jūsų laiką ir profesionaliai išardysime, išnešime ir išvešime baldus iš bet kokių patalpų, įskaitant jūsų namus, biurą ar sandėlį. Jums nebereikės rūpintis baldų demontavimu ir išnešimu, pakrovimu į mašiną ir išvežimu.

Baldų išvežimo kaina

Kaina skiriasi priklausomai nuo baldų, kuriuos reikia išvežti kiekio ir dydžio bei vietos, iš kurios reikia išvežti baldus. Preliminarių kainų lentelę galite rasti paspaudus čia. Taupykite savo laiką, susisiekite konsultacijai ir mes pakonsultuosime jus baldų išvežimo kainos klausimais, pasirūpinsime transportu, baldų išrinkimu, krovėjais ir transportu.

Stengiamės dėl savo klientų

Patirtis byloja, kad įmonės nekokybiškai atlikdamos baldų pervežimo paslaugas, netenka klientų. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti persikraustau.lt komandos perkraustymo darbais. Mes atvykstame sutartu laiku, nevėluodami. Todėl persikraustau.lt paslaugos: senų baldų švežimas (utilizavimas), perkraustymo paslaugos, perkraustymas, krovinių pervežimas, tarpmiestiniai pervežimai, negabaritinių daiktų transportavimas – bus atliktas taip, kad Jūs norėsite užsisakyti dar kartą.

Prisitaikome prie Jūsų

Mes pasirūpinsime baldų surinkimu, išnešimu ir išvežimu už Jus. Mums svarbus klientų laikas, todėl mes prisitaikysime prie Jūsų. Baldų išvežimas Vilniuje dar niekada nebuvo toks paprastas. Susisiekite ir persikraustau.lt komandos konsultantai Jums atsakys į visus klausimus.

Rekomenduoju rinktis šią įmonę perkraustymams. Puikus darbo organizavimas ir vykdymas. Naudojamės paslaugomis jau antrą kartą. Perkraustė baldus greitai ir tikrai kokybiškai, punktualūs ir atsakingi darbuotojai, saugu ir paprasta. Išpildė kiekvieną mūsų pageidavimą. AČIŪ JUMS!
Laura Maksimoviciute
Klientė
5/5
Prieš dvi dienas užsisakiau perkraustymo paslaugas Vilniuje ir likau be galo patenkinta suteikta perkraustymo paslauga, nes atitiko lūkesčiai, kainos ir kokybės santykis. Baldus pervežė ir surinko efektyviai, kruopščiai, atsakingai, puiki komunikacija, malonūs ir paslaugūs darbuotojai. Sekantį kartą taip pat planuoju pasinaudoti Jūsų perkraustymo paslaugomis. Ačiū.
Amelija Matiulevic
Klientė
5/5
Buvo reikalingos perkraustymo paslaugos Vilniuje, labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Jus. Viskas buvo atlikta labai greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju!
M. K.
Klientė
5/5

Baldų išvežimo užsakymą galite pateikti telefonu, užpildę užklausą ar susiekę el. paštu šiais kontaktais: +37063219321 arba info@persikraustau.lt

Žemiau pateiktos paslaugos įeina į baldų išvežimą.

  1. Efektyvus nereikalingų ar sulūžusių baldų išvežimas į savartyną.
  2. Tinkamas baldų ir kitų šiukšlių pašalinimas atitinkant Vilniaus miesto savivaldybės atliekų tvarkymo taisykles.
  3. Baldų išvežimas ir dovanojimas labdaros tikslais.
  4. Papildomos paslaugos, tokios kaip baldų pakavimas, išpakavimas, surinkimas ir išrinkimas.

Profesionalių baldų išvežėjų samdymas gali labai supaprastinti persikraustymo ar baldų išvežimo procesą ir suteikti daug naudos. Pateikiame keletą privalumų žemiau.

  • Sutaupysite laiko ir nepatirsite streso. Vienas didžiausių baldų išvežimo paslaugų privalumų – tai ramybė. Baldų išvežimas yra sunki ir atsakinga fizinė užduotis, tačiau, kai ją atlieka profesionalai, galite atsipalaiduoti žinodami, kad visi jūsų daiktai yra saugiose rankose. Jie turi reikiamą įrangą, įgūdžius ir patirties, kad efektyviai supakuotų, pakrautų, pervežtų ir iškrautų jūsų baldus, užtikrindami sklandų ir nesudėtingą perkraustymo ar baldų išvežimo procesą. Pervežant baldus laikas yra labai svarbus, todėl samdydami profesionalus sutaupysite daug laiko. Užuot praleidę kelias dienas ar net savaites pakuodami ir perveždami, išveždami baldus savarankiškai, profesionalai gali greitai pasirūpinti visu procesu. Jie pasirūpins visa logistika, įskaitant baldų išardymą, pakavimą, ženklinimą, pakrovimą, transportavimą, iškrovimą ir net surinkimą naujoje vietoje. Taip galėsite sutelkti dėmesį į kitus svarbius persikraustymo aspektus, pavyzdžiui, įsikurti naujuose namuose ar biure.
  • Išvengsite trapių ir sunkių baldų sulaužymo / sugadinimo. Sunkūs ir trapūs baldai yra didelis iššūkis baldų išvežimo ar perkraustymo proceso metu. Persikraustau.lt s turi apmokytus darbuotojus, kurie specializuojasi tvarkyti tokius daiktus. Jie naudoja tinkamą techniką ir įrankius, kad užtikrintų saugų jūsų baldų gabenimą ir sumažintų jų sugadinimo ar sulaužymo riziką. Naudodamiesi jų patirtimi galite būti tikri, kad jūsų vertingi baldai pasieks paskirties vietą nepažeisti.

Persikraustau.lt ypatingą dėmesį skiria perkraustomų baldų saugumui transportavimo metu. Prieš pakraunant baldus į transporto priemones, mūsų profesionalūs darbuotojai juos kruopščiai supakuoja, naudodami pakavimo medžiagas, tokias kaip burbulinė plėvelė, putplastis ir kartoninės dėžės.

Baldai transportuojami specializuotomis transporto priemonėmis, kurios yra pritaikytos saugiam krovinių gabenimui. Mūsų vairuotojai yra patyrę ir apmokyti saugiai vairuoti, atsižvelgiant į krovinio specifiką. Siūlome draudimo paslaugas, kurios suteikia papildomą apsaugą jūsų baldams nelaimės atveju. Pasirinkdami „Persikraustau.lt” baldų pervežimui, galite būti tikri, kad jūsų baldai bus saugiai pristatyti į naują vietą.

Neturint galimybės patiems išgabenti baldų, geriausia užsisakyti specialią baldų išvežimo paslaugą iš Persikraustau.lt. Mūsų specialistai atvykę pas jumis galės išardyti baldus jeigu jie netelpa pranešti per duris. Persikraustau.lt siūlo plačias didelių baldų išvežimo paslaugas Vilniaus mieste.

Sofos išvežimo kaina priklauso nuo kelių faktorių, tokių kaip darbo laikas, krovėjų skaičius ir naudojama transporto priemonė. Jei sofą išvežtų 2 krovėjai su mikroautobusu darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos, kaina būtų 45 €/h. Jei išvežimas vyktų po 16 valandos ar nedarbo dienomis, kaina siektų 55 €/h.

Kokias paslaugas teikiame?

Baldų, trapių daiktų pakavimas, paruošimas transportavimui

Negabaritinių, nestandartinių daiktų pervežimas, transportavimas

Perkraustymo paslaugos, pervežimo paslaugos, krovimo paslaugos Vilniuje ir ne tik

Transporto nuoma su vairuotoju

Buitinės technikos transportavimas

Skubus perkraustymo darbai

Perkraustymo, pervežimo, transportavimo darbų sąmatų sudarymas

Įmonių perkraustymas

Parodų perkraustymas

Pakavimo priemonių pardavimas

Skubios perkraustymo paslaugos