KRAUSTYMO PASLAUGOS

Mūsų perkraustymo komandos profesionalumas

Turime didelę patirtį perkraustymo paslaugų sferoje, todėl garantuojame, kad perkraustymas bus įvykdytas greitai ir kokybiškai. Taip pat galime paruošti daiktus transportavimui: supakuoti, išrinkti ir surinkti baldus. Perkraustymai Vilniuje – Mūsų kasdienybė. Organizuojame tarpmiestinius perkraustymus, taupydami Jūsų laiką ir pinigus. Perkraustymo paslaugos – kelias į naują gyvenimą.

Jūsų daiktai yra atsakingose rankose

Mes žinome, kaip taisyklingai yra atliekami kraustymo darbai. Perkraustymo paslaugos gali atrodyti primityvios, tačiau patirtis perkraustymuose rodo visai ką kitą. Mes žinome visas smulkmenas pakuojant, pernešant Jūsų baldus, daiktus, buitinę techniką ir t.t.. Jūsų daiktai atsakingose rankose, mes garantuojame Jūsų krovinio saugumą!

Stengiamės dėl savo klientų

Patirtis byloja, kad įmonės nekokybiškai atlikdamos perkraustymo paslaugas, netenka klientų. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti persikraustau.lt komandos perkraustymo darbais. Mes atvykstame sutartu laiku, nevėluodami. Todėl persikraustau.lt paslaugos: perkraustymo paslaugos Vilniuje, perkraustymas, krovinių pervežimas, tarpmiestiniai pervežimai, senų baldų išvežimas (utilizavimas), negabaritinių daiktų transportavimas – bus atliktas taip, kad Jūs norėsite užsisakyti dar kartą.

Prisitaikome prie Jūsų

Mes pasirūpinsime perkraustymu – baldų pervežimu (baldų surinkimas ir išrinkimas), buitinės technikos, daiktų, prekių pristatymu už Jus. Mums svarbus klientų laikas, todėl mes prisitaikysime prie Jūsų. Perkraustymas Vilniuje dar niekada nebuvo toks paprastas. Susisiekite ir persikraustau.lt komandos konsultantai Jums atsakys į visus klausimus.

Kokias paslaugas teikiame?

Baldų, trapių daiktų pakavimas, paruošimas transportavimui

Baldų surinkimas ir išrinkimas

Tarpmiestinis perkraustymas

Negabaritinių, nestandartinių daiktų pervežimas, transportavimas

Perkraustymo paslaugos, pervežimo paslaugos, krovimo paslaugos Vilniuje ir ne tik

Transporto nuoma su vairuotoju

Baldų pervežimas

Buitinės technikos transportavimas

Skubus perkraustymo darbai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Šiukšlių išvežimas, utilizavimas

Perkraustymo, pervežimo, transportavimo darbų sąmatų sudarymas

Įmonių perkraustymas

Parodų perkraustymas

Pakavimo priemonių pardavimas

Skubios perkraustymo paslaugos Vilniuje

Susisiekite su mumis!

Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7