STATYBINIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMAS

Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

Perkraustymo paslaugos

Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

✅ 24/7

Statybinių atliekų išvežimo paslaugos visą parą

⏩ Express išvežimai

Galimas skubus statybinių šiukšlių išvežimas.

✅ Nestandartiniai užsakymai

Bet kokio tipo išgabenimas.

Statybinių atliekų išvežimo kaina

Statybinių atliekų išvežimo kaina derinama individualiai. Kaina skirasi priklausomai nuo atliekų tipo, kiekio, darbo valandų. Stambagabričių atliekų išvežimas ne darbo dienomis yra brangiau nei smulkių atliekų išvežimas darbo dienomis. Negaiškite laiko, susisiekite su mumis ir mes atsakysime į jūsų klausimus bei  pateiksime geriausią statybinių atliekų išvežimo kainą.

Ką kalba mūsų klientai

Vykdome užduotis taip, kad klientai liktų patenkinti.

Dekui uz darbus viskas puikiai ir labai greitai
Viktoras
UAB „Vitrega“
5/5
Patiko bendravimo kultūra, atsargumas kraustant baldus, greitas paslaugos atlikimas ir adekvati kaina. Rekomenduoju.
ARTŪRAS
UAB „Duarta“
5/5
Ačiū likome patenkinti, ateityje krepsimės dar kartą!
SANDRA
Klientė
5/5
Rekomenduoju rinktis šią įmonę perkraustymams. Puikus darbo organizavimas ir vykdymas. Naudojamės paslaugomis jau antrą kartą. Perkraustė baldus greitai ir tikrai kokybiškai, punktualūs ir atsakingi darbuotojai, saugu ir paprasta. Išpildė kiekvieną mūsų pageidavimą. AČIŪ JUMS!
Laura Maksimoviciute
Klientė
5/5
Prieš dvi dienas užsisakiau perkraustymo paslaugas Vilniuje ir likau be galo patenkinta suteikta perkraustymo paslauga, nes atitiko lūkesčiai, kainos ir kokybės santykis. Baldus pervežė ir surinko efektyviai, kruopščiai, atsakingai, puiki komunikacija, malonūs ir paslaugūs darbuotojai. Sekantį kartą taip pat planuoju pasinaudoti Jūsų perkraustymo paslaugomis. Ačiū.
Amelija Matiulevic
Klientė
5/5
Buvo reikalingos perkraustymo paslaugos Vilniuje, labai džiaugiuosi, kad kreipiausi į Jus. Viskas buvo atlikta labai greitai ir profesionaliai. Rekomenduoju!
M. K.
Klientė
5/5
Susisiekite su mumis!
Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Statybines šiukšles galime išvežti iš įvairių patalpų Vilniuje ir Vilniaus regione, įskaitant įvairias komercines patalpas, biurus, butus, namus, rūsius, sodybas. Statybines atliekas sutvarkome ir išvežame naudojantis statybiniais šiukšlių maišais, šiukšlių konteineriais, kroviniais mikroautobusais, savivarčiais, Esame šios srities profesionalai – dirbame greitai, efektyviai. Sutaupysime jums laiko ir pinigų. Susisiekite ir suteiksime nemokamą konsultaciją atliekų išvežimo, rūšiavimo ar kitais klausimais.

Turite klausimų? Susisiekite!

Siūlome tvarius sprendimus įvairių griovimo, įrenginimo, renovacijos ir naujų pastatų projektams. Atliekant statybų darbus, pavyzdžiui griovimą, renovaciją susidaro daug įvairių atliekų, statybinio laužo ir tenka rūpintis jo pašalinimu iš statybvietės. Tai užima laiko, kainuoja brangiai. Teikiame statybinių atliekų išvežimo ir utilizavimo paslaugas nuo – iki, o tai reiškia, kad jums nieko rūpintis daugiau nereikės. Sutvarkysime statybines atliekas, jas išvešime ir perduosime perdirbimui. Galime išvežti betonines atliekas, plytas, gipsokartoną, medieną bei mišrias, rūšiuotas ar nerūšuotas atliekas. Negaiškite savo laika – susisiekite nemokamai konsultacijai!

Individualus statybinių atliekų išvežimo pasiūlymas

Jeigu mūsų paslaugos aprašyme neradote jums tinkamos paslaugos tipo, susisiekite nemokamai konsultacijai ir mūsų specialistai Jums pasiūlys tinkamą variantą. Visos kainos, paslaugų tipas yra personalizuot ir pritaikomi kiekvienam klientui ir jo situacijai individualiai. Galime pasiūlyti klientui patogų atliekių išvežimo laiką. Šias ir ir visas kitas paslaugas, pavyzdžiui perkraustymą teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Kaip mes padedame savo klientams?

Nešvaistome klientų laiko, teikiame profesionalias ir efektyvias statybinių šiukšlių išvėžimo paslaugas gera kaina. Pagrindinis privalumas renkantis Persikraustau.lt – patirtis ir kompetencija, jaunas kolektyvas statybinių šiukšlių išvežimo, perkraustymo paslaugų srityje. Profesionaliai išvežant statybines šiukšles sutaupysite laiko ir pinigų.

Persikraustau.lt turi reikiamą įrangą ir įrankius užtikrinti sėkmingas sudėtingiausius statybinių atliekų išvežimo užduotis, nesvarbu – smulkios, stambagabritės ar bet kokio kito tipo šiukšlės bebūtų.

Statybinių atliekų išvežimo, perkraustymo ir kitos paslaugos

Siūlome ne tik statybinių šiukšlių demontavimo, pakrovimo ir išvežimo paslaugas privatiems asmenims ir statybos bendrovėms, bet ir profesionaliai utilizuojame gamybines, pavojingas, mišrias komunalines atliekas. Pasirūpiname visų tipų atliekų išvėžimu ir sutvarkymu. Profesionaliai ir greitai surenkame, rūšiuojame ir utilizuojame statybviečių atliekas Vilniuje.

Šias paslaugas teikiame greitai reaguodami į jūsų užklausimus, atsižvelgiant į visus kliento reikalavimus, atliekas išvežame sutartu laiku. 

Teikiant šias paslaugas  mūsų tikslas taupyti žemiškuošius išteklius, mažinti poveikį aplinkai ir sutaupyti klientų laiką.

Savo klientams galime pasiūlyti ir kopusinių, minkštų baldų ar kitų nestandartinių baldų perkraustymą. Esame šios srities profesionalai, dirbame greitai, efektyviai ir taupome savo klientų laiką.

Susisiekite su mumis!

Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7

D.U.K

Statybinėms atliekamos priskiriamos medžiagos yra įvairios statybinės nuolaužos, kurios susidaro statybų, pastatų griovimo ar renovacijos metu. Pavyzdžiui – betonas, skalda, mediena, plytos, metalai, vinys, plytelės, keramika, stiklas, izoliacinės medžiagos, laidai.

Kenksmingoms atliekoms priskiriamos visos statybinės medžiagos, kuriose yra žmogaus sveikatai ir aplinkai kenksmingų medžiagų. Pavyzdžiui – klijai, dervos, dažų likučiai, aerozolio skardinės, dažų skiedikliai.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-25.

Taip, mūsų įmonė „Persikraustau.lt” siūlo reguliaraus šiukšlių išvežimo paslaugas, pritaikytas pagal klientų poreikius. Suprantame, kad atliekų kaupimasis gali kelti nemažai rūpesčių įmonėms, todėl esame pasirengę sukurti lanksčius šiukšlių išvežimo grafikus, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Galime išvežti šiukšles kas savaitę, kas dvi savaites ar net kas mėnesį – tiesiog praneškite mums savo pageidaujamą dažnumą ir mes pasirūpinsime, kad jūsų atliekos būtų pašalintos laiku. Mūsų paslaugų kainos priklauso nuo išvežimo dažnumo ir šiukšlių kiekio, tačiau visada stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas ir aukštą paslaugų kokybę.

Reguliarus šiukšlių išvežimas padeda palaikyti švarią ir tvarkingą aplinką, sumažina kenkėjų ir nemalonių kvapų atsiradimo riziką. Mūsų profesionali komanda pasirūpins, kad atliekos būtų išvežamos tvarkingai ir efektyviai, o jums beliks džiaugtis švaria aplinka be jokių papildomų rūpesčių.

Persikraustau.lt siekia padaryti šiukšlių išvežimo procesą kuo paprastesnį ir patogesnį savo klientams, todėl mūsų profesionalūs darbuotojai pasirūpins ne tik šiukšlių išvežimu, bet ir jų pakrovimu. Jums nereikės rūpintis sunkių atliekų nešiojimu ar konteinerių pildymu – mūsų komanda tai padarys už jus.

Atvykę į jūsų nurodytą vietą, mūsų darbuotojai kruopščiai surinks ir pakraus šiukšles bei atliekas į specialias transporto priemones. Nepamirškite iš anksto sudėti visas išvežimui skirtas šiukšles į maišus ar dėžes, kad mūsų darbuotojams būtų lengviau jas surinkti. Jei turite didelių gabaritų atliekų, tokių kaip baldai ar statybinis laužas, mūsų komanda taip pat pasirūpins jų pakrovimu.

Mūsų tikslas – teikti kompleksiškas šiukšlių išvežimo paslaugas, kurios apima ne tik atliekų transportavimą, bet ir jų pakrovimą, taip sutaupant jūsų brangų laiką ir jėgas.

Turinio lentelė