Įmonių perkraustymas

Įmonių perkraustymas

Negaiškite laiko, susisiekite su mumis dabar ir mes atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

24/7

Pervežimo paslaugos visą parą. Prisitaikome prie Jūsų poreikių.

Express perkraustymai

Galimas skubus pervežimas per 1 valandą.

Nestandartiniai užsakymai

Bet kokio tipo pervežimai.

Ką kalba mūsų klientai

Vykdome užduotis taip, kad klientai liktų patenkinti.

Dekui uz darbus viskas puikiai ir labai greitai
Viktoras
UAB „Vitrega“
5/5
Patiko bendravimo kultūra, atsargumas kraustant baldus, greitas paslaugos atlikimas ir adekvati kaina. Rekomenduoju.
ARTŪRAS
UAB „Duarta“
5/5
Ačiū likome patenkinti, ateityje krepsimės dar kartą!
SANDRA
Klientė
5/5
Susisiekite su mumis!

Ofiso – biuro perkraustymas

Persikraustau.lt yra patikima ir profesionali perkraustymo įmonė, kuri teikia aukštos kokybės įmonių perkraustymo paslaugas Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį ir yra pasiruošę atlikti bet kokio dydžio perkraustymus, įskaitant biuro perkraustymą, baldų surinkimą, mikroautobuso nuomą, krovinių pervežimą ir daugiau. Savo klientams siūlome konkurencingas kainas. Teikiame profesionalų aptarnavimą ir efektyvų perkraustymą – dirbame tik su patikimais ir patyrusiais krovėjais. Susisiekite ir gaukite geriausią kainos pasiūlymą!

Kokybiškų kraustymo paslaugų užtikrinimas

Persikraustau.lt tikslas – užtikrinti, kad jūsų įmonės persikraustymo patirtis būtų kuo sklandesnė ir nekeltų streso.
Mūsų įmonėje tvirtai tikime sąžiningumo, profesionalumo ir laimingų klientų vertybėmis. Mūsų kvalifikuotų ir patyrusių perkraustytojų komanda siekia užtikrinti saugų ir greitą jūsų ofiso daiktų gabenimą ir teikti išskirtinį klientų aptarnavimą viso perkraustymo proceso metu.

Kaip mes padedame įmonėms persikraustyti?

Sklandžiai ir greitai išrinksime ir surinkisime ofiso baldus, pervežti buitinę techniką ir visą likusią įmonės įrangą. Pagrindinis privalumas renkantis Persikraustau.lt – patirtis ir kompetencija įmonių perkraustymo paslaugų srityje. Profesionaliai perkraustant daiktus sumažinsite jų sugadinimo ar nelaimingų atsitikimų riziką.

Persikraustau.lt turi reikiamą įrangą ir įrankius užtikrinti sėkmingas sudėtingiausias perkraustymo užduotis, nesvarbu – sunkūs ar trapūs daiktai. Saugiai supakuosime, pakrausime ir pervežime jūsų daiktus, specializuoto įrangos ir transporto priemonių pagalbą. Sutaupysime jums ir laiko, ir pinigų.

BIURO DAIKTŲ PERVEŽIMAS

Organizuojant biuro perkėlimą, labai svarbu iš anksto apgalvoti ir tinkamai atlikti daiktų pakavimo veiksmus. Prieš pradedant, būtina užtikrinti, kad visi reikšmingi dokumentai bei įranga būtų patikimai įpakuoti. Skubėjimas šiame procese gali sukelti brangias klaidas, todėl reikia elgtis atsargiai. Pakuojant biuro inventorių gali kilti iššūkių, štai kodėl labai pravartu kreiptis į pakavimo specialistus. Persikraustau.lt komanda yra pasirengusi perimti visą įmonės perkraustymo procesą, užtikrinant, kad viskas būtų atlikta aukščiausiu lygiu ir su maksimaliu saugumu. Pasinaudokite mūsų ekspertų žiniomis ir pašalinkite bet kokius galimus nesklandumus. Mūsų profesionalai pasirūpins visomis detalėmis, leidžiant Jums nesibaiminti dėl bet kokių veiklos sutrikimų.

Susisiekite su mumis!

Turinio lentelė

D.U.K.

Dažniausiai perkraustymo paslaugai taikomas valandinis įkainis, kuris priklauso nuo užsakyto transporto, bei krovėjų kiekio. Du krovėjai ir krovininis mikroautobusiukas darbo valandomis (Nuo 8 iki 16 val.) kainuoja 45€/h.

Perkraustymo paslaugų kaina skaičiuojama kiekvienam užsakymui individualiai. Kaina priklauso nuo pasirinkto krovėjų kiekio, perkraustymo atstumo, papildomų paslaugų užsakymo perkraustymui, pavyzdžiui – baldų montuotojo. Susisiekite nemokamai konsultacijai ir pateiksime kainos pasiūlymą!

Svarbu pasirinkti įmonę, kuri turi patikimą reputaciją, gera klientų atsiliepimais ir patirtimi šioje srityje. Taip pat svarbu atsižvelgti į kainas, teikiamų paslaugų kokybę ir jų įvairovę, taip pat įmonės darbo grafiką ir galimybę pritaikyti paslaugas pagal kliento poreikius.

Taip, teikiant perkraustymo paslaugas, taip pat teikia baldų surinkimo ir išrinkimo paslaugas. Tai yra patogus ir efektyvus būdas perkelti baldus iš vienos vietos į kitą.

Įmonės perkraustymo laikas priklauso nuo įmonės dydžio. Vidutiniškai perkraustymo procesas trunka nuo kelių valandų iki kelių dienų, priklausomai nuo krovinių kiekio ir sudėtingumo. Svarbu pasiruošti laiko grafiką ir susitarti su perkraustymo paslaugų teikėju, kad viskas būtų atlikta laiku.

Pasiruošti įmonės perkraustymui geriausia yra susisteminti visus reikiamus dokumentus ir krovinius, iš anksto susitarti su perkraustymo paslaugų teikėju dėl laiko ir kainos, taip pat užtikrinti, kad krovinių svoris ir dydis atitiktų transporto galimybes. Svarbu pasiruošti laiku, kad perkraustymo procesas būtų sklandus ir be streso.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-25

Susisiekite su mumis!

Vieta:

Vilnius

El. paštas:

info@persikraustau.lt

Telefono nr.:

+37063219321

Darbo laikas:

24/7

Kokias paslaugas teikiame?

Baldų, trapių daiktų pakavimas, paruošimas transportavimui

Baldų surinkimas ir išrinkimas

Tarpmiestinis perkraustymas

Negabaritinių, nestandartinių daiktų pervežimas, transportavimas

Perkraustymo paslaugos, pervežimo paslaugos, krovimo paslaugos Vilniuje ir ne tik

Transporto nuoma su vairuotoju

Baldų pervežimas

Buitinės technikos transportavimas

Skubus perkraustymo darbai

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Šiukšlių išvežimas, utilizavimas

Perkraustymo, pervežimo, transportavimo darbų sąmatų sudarymas

Įmonių perkraustymas

Parodų perkraustymas

Pakavimo priemonių pardavimas

Skubios perkraustymo paslaugos Vilniuje