7 Persikraustymo klaidos

Tam, kad persikraustymo procesas būtų kur kas lengvesnis, prieš pradedant reikia žinoti keletą dalykų. Pateikiame sąrašą septynių dažniausiai pasitaikančių persikraustymo klaidų, kad galėtumėte jų išvengti.

1. Neįvertinate to, kiek ilgai užtruks susipakuoti daiktus

Kiek iš tikrųjų turime daiktų, geriausiai pasimato tuomet, kai reikia išsikraustyti – išimame visus daiktus iš spintų ir spintelių, sandėliukų ir pan. Todėl patariame pasilikti sau tikrai nemažai laiko tam, kad galėtumėte visus daiktus saugiai susipakuoti ir nuspręsti ką daryti su daiktais, kurių į naujas patalpas vežtis nebenorite.

2. Neatsikratote nereikalingų daiktų

Ne veltui paminėjome, jog turite skirti sau pakankamai laiko daiktus supakuoti – reikia nuspręsti, kurie daiktai lieka ir keliauja su jumis, o kurie, galbūt, jau turėtų būti išmesti/atiduoti ir pan. Nėra prasmės pakuoti ir išpakuoti daiktus, kurių jums jau nebereikia.

3. Nesusipakavote svarbiausių daiktų atskirai

Net jeigu persikraustymo procesas jums užims vos vieną dieną, tikriausiai tą pačią dieną visko išsipakuoti ir sudėlioti į vietas nespėsite. Todėl rekomenduojame visus daiktus, kurie reikalingi kasdiena – higienos priemonės, telefonas ir pakrovėjai, vaistai ir pan. supakuoti į vieną, atskirą krepšį ar dėžę. Tada viską turėsite po ranka ir nereikės tarp daugybės dėžių ieškoti, kur vienas ar kitas dabar reikiamas daiktas.

perkraustymas, pakavimas

4. Daiktus pakuojate be jokios sistemos

Siūlome dėžes ne tik pažymėti užrašais, kas jose, bet ir dedikuoti atskiras pakuotes pagal kokią nors sistemą. Pvz.: virtuvė, vonia, miegamasis ir pan. Nesilaikydami jokios sistemos, apsunkinate savo išsipakavimo procesą, o norėdami rasti vieną ar kitą daiktą, turėsite tikrinti visas dėžes iš eilės.

5. Pervertinate savo jėgas

Nors ir atrodo, kad daiktų nedaug ir patys sugebėsite savarankiškai persikraustyti, dažnai nutinka taip, jog pagalbos visgi prisireikia. Ypač, jeigu neturite krovininio automobilio, persikraustymo procesas gali būti per daug sudėtingas ir reikalaujantis per daug resursų. Jeigu norėsite pervežti buitinę techniką, baldus ir daug daiktų, rekomenduojame pasisamdyti pagalbą, perkraustymo paslaugas teikiančią įmonę, kaip, pavyzdžiui, persikraustau.lt

6. Pasirenkate netinkamo dydžio dėžes

Nors didžiulės dėžės krauti daiktams gali atrodyti kaip geniali idėja, turėkite omenyje, kad dėžę turės pakelti ir panešti žmogus, todėl jas rekomenduojame rinktis vidutinio dydžio. Taip išvengsite problemų dėl dėžės svorio ir neprikrausite per daug daiktų, kurių svoris galėtų dėžę sugadinti ir pan.

perkraustymo paslaugu procsesas

7. Pasirenkate netinkamą persikraustymo laiką

Pasistenkite savo persikraustymo laiką pasirinkti tokį, kuomet yra mažiausiai eismo: nepervežinėkite daiktų 5-6 val. vakare, kuomet eismas užkištas spūstimis, atsižvelkite ir į kalendorines šventes bei renginius mieste. Persikraustymo procesas bus tikrai lengvesnis, jei atsižvelgsite į šiuos patarimus ir atvirai įsivertinsite savo galimybes. Linkime gero persikraustymo!

Mūsų profesionalios perkraustymo paslaugos užtikrina, kad jūsų daiktai bus perkraustymo greitai ir saugiai. Susisiekite!

Parašykite komentarą