Įmonės perkraustymas. Kaip viską tinkamai organizuoti?

Įmonės kraustymas – užduotis ne iš lengvųjų. Kad viskas praeitų sklandžiai, pervežamas turtas liktų saugus, o įmonės darbuotojai komfortiškai įsikurtų naujose patalpose, reikia įvertinti daug faktorių ir tinkamai pasiruošti persikraustymui. Kaip išvengti klaidų kraustantys? Mes paruošėme atmintinę – ko nepamiršti, kam patikėti ir kaip optimizuoti darbą. 

Persikraustau.lt

SVARBUS ETAPAS

Pradėkite ruoštis persikraustymui kuo anksčiau. Net jeigu dar neradote tinkamų patalpų – galima pradėti planuotis pirmus žingsnius. Geriausia pradėti planavimą prieš porą mėnesių. 

SUDARYKITE TURTO SĄRAŠĄ, KURĮ PLANUOJATE PERVEŽTI Į NAUJAS PATALPAS.

Sąrašo jums prireiks renkantis pervežimo paslaugų įmonę. Remiantis sąrašų įmonė galės paskaičiuoti kainą. Vėliau – pagal sudarytą sąrašą bus lengviau kontroliuoti pervežamus daiktus. O naujoje vietoje įsitikinsite, kad visi daiktai pervežti ir niekas nepasimetė. 

SUDARYKITE PIRKINIŲ SĄRAŠĄ.

Tikriausiai, tam kad įsikurti naujoje patalpoje jums reikės įsigyti naujų baldų, technikos, dekoro elementų ir kokių nors smulkmenų. Sudarykite būtiniausių daiktų sąrašą ir neatidėliokite jų pirkimą. Pvz. jeigu nuspręsite užsakyti baldų gaminimą – tai gali užtruki keletą savaičių ar net mėnesių. 

SUDARYKITE SUSODINIMO PLANĄ.

Labai svarbus žingsnis. Planas padės racionaliai išnaudoti patalpų erdvę. Būtinai naudokite realius baldų išmatavimus, įvertinkite reikiamą praėjimą tarp stalų, patogų darbuotojų įsikūrimą prie stalų ir t.t.

Po to, kai bus sudarytas planas, jį reikės suderinti su darbuotojais ir vadovybe, kad ateityje išvengtumėte ginčų. Taip kiekvienas įmonės darbuotojas iš anksto žinos kur jo vieta. 

DARBUOTOJŲ INSTRUKTAŽAS.

Suteikite kolegoms reikiamą informaciją apie perkraustymą: kaip ir kur vyks pervežimas, kokios pagalbos gali prireikti. 

Įmonės perkraustymas

TURTO ĮPAKAVIMAS

Iš karto nuspręskite kas pakuos daiktus. Asmeninių daiktų pakavimą geriausia patikėti patiems darbuotojams, kad kiekvienas savarankiškai surinktų savo daiktus. Iš anksto užsakykite reikiamą pakavimo medžiagą (dėžes, lipnią juostą, burbulinę plėvelę) į ofisą. O visą kitą turtą (baldus, techniką, dokumentų archyvus ir t.t.) geriau patikėti profesionalams.    

PAKAVIMO MEDŽIAGA

Dėžės turėtų būti tvirtos, optimaliausias variantas – trijų sluoksnių. Rinkitės vidutinio arba nedidelio dydžio dėžes. Didelės gali būti per sunkios (gali plyšti dėžė) ir nepatogios kraunant. Taip pat nepamirškite lipnios juostos ir markerio pažymėti dėžes. 

Rekomenduojame baldų pakavimą patikėti profesionalams, bet jeigu vis dėlto nusprendėte tai daryti patys – greičiausiai jums dar prireiks stretch plėvelės, burbulinės plėvelės ir kartono lapų. 

SUDERINKITE VISUS KLAUSIMUS SU VERSLO CENTRU

Įsitikinkite, kad visi materialus, organizaciniai ir formaliniai klausimai išspręsti su jūsų nuomininku: 

  • Jus neturite įsiskolinimų už nuomą arba komunalinius mokesčius. 
  • Gavote verslo centro administracijos leidimą naudotis liftais ir atlikti krovimo darbus. 
  • Gavote leidimus įvažiuoti į verslo centro teritoriją perkraustymo įmonės darbuotojams. 
  • Išskirta parkavimo vieta automobiliui kol bus kraunami daiktai. 

Visus šiuos klausimus taip pat reikia suderinti ir su naujų patalpų nuomininku. 

Įmonės perkraustymas

PERKRAUSTYMO DIENA. 

Jeigu jus išsirinkote profesionalų pagalbą – perkraustymo dieną jums reikės minimaliai dalyvauti procese. Nuspręskite kas iš jūsų įmonės darbuotojų galės dalyvauti perkraustyme, kad galėtų esant reikalui išspręsti iškilusius klausimus (leidimas į teritoriją ir į visas reikiamas patalpas, taip pat galės kontroliuoti krovėjų darbą). 

GYVENIMAS PO PERSIKRAUSTYMO 

Žinoma, prireiks laiko pilnai įsikurti naujose patalpose. Jeigu jus pasinaudojote mūsų patarimais ir viską padarėte teisingai – adaptacija bus lengva, nes persikraustymas įvyko laiku, visi baldai surinkti ir pastatyti į vietą pagal jūsų sudarytą planą, kompiuteriai ant stalų, dėžės su asmeniniais daiktais buvo tinkamai pažymėtos ir sustatytos tinkamose vietose. 

Tikimės, kad mūsų patarimai palengvins įmonės perkraustymo procesą. Jeigu reikės pagalbos perkraustymo darbuose – kreipkitės į mūsų komandą ir mes jums padėsime ir perimsime visus darbus! 

Parašykite komentarą