Kaip pervežti dūžtančius daiktus?

Stikliniai indai, interjero detalės iš stiklo, veidrodžiai – tai trapiausi daiktai, kurie reikalauja labai atsargaus transportavimo. Planuojant savarankišką persikraustymą arba užsakant persikraustymo paslaugą – būtina tinkamai supakuoti dūžtančius daiktus. 

Kaip supakuoti dūžtančius daiktus?

STIKLINIAI INDAI

Jums prireiks dėžių, indų pakavimo popieriaus, burbulinės plėvelės, lipnios juostos.

  • Puodeliai, bokalai, taurės – apvyniokite kiekvieną indą atskirai plėvele arba į popierių. Jeigu indai turi plonas sieneles, tokiu atveju geriau naudoti burbulinę plėvelę.
  • Vieno dydžio lėkštes sudėkite vieną ant kitos, bet nepamirškite tarp lėkščių įdėti pakavimo medžiagą. 
  • Į dėžės dugną įdėkite sunkesnius indus, o iš viršaus galima sudėti smulkius stiklinius indus, pvz. taures ir bokalus. Stenkitės indus sudėti taip, kad tarp jų neliktų vietos. Jeigu vis dėlto vietos liko – užpildykite ją popieriumi arba minkštu audiniu – pvz. virtuviniu rankšluosčiu. 
  • Būtinai atitinkamai sužymėkite dėžes užrašais „stiklas“ arba „dūžtantys daiktai“.
  • Nenaudokite labai didelių dėžių, nes jos bus labai sunkios ir tokiu atveju padidėja rizika sudaužyti indus. 

Galvojate apie persikraustymą? Kreipkitės į Persikraustau.lt komandą paspaudę čia!

VEIDRODŽIAI

Į šią kategoriją galima priskirti ir paveikslus stikliniuose rėmuose, o taip pat ir baldų dureles su stiklu arba veidrodžiu. Beje, tokias dureles būtina išmontuoti, supakuoti ir transportuoti atskirai. 

  • Jeigu veidrodis turi rėmą arba tvirtą pagrindą – iš karto pereikite prie sekančio punkto. Jeigu neturi – būtinai apsaugokite veidrodžio kraštus poliuretano profiliu. 
  • Apvyniokite veidrodį burbuline plėvele į keletą sluoksnių ir užtvirtinkite lipnia juosta. 
  • Antras sluoksnis – kartonas. Įsigykite tinkamo dydžio lapą arba supjaustykite dėže.
  • Paveikslų kampus apdenkite apsauginiais kampais. 
  • Pažymėkite supakuotą daiktą atitinkamu užrašu. 
Kaip pervežti dūžtančius daiktus?

NESTANDARTINIŲ FORMŲ STIKLAS

Tai gali būti šviestuvai arba didesnio dydžio statulėlės. Tam, kad saugiai pervežti tokį daiktą, reikia pasirinkti tinkamą įpakavimą. 

Jeigu daikto forma paprastesnė ir jos dydis neviršija dėžės dydžio – tuomet apvyniokite jį burbuline plėvele ir įdėkite į dėžę. Tam, kad užfiksuoti daiktą dėžės viduje, įdėkite suglamžytą pakavimo popierių.

Bet jeigu jums reikia pervežti sudėtingos formos šviestuvą – gali prireikti didesnės dėžės, kuri tiktų pagal šviestuvo formą ir dydį. O tam, kad apsaugoti daiktą nuo sutrenkimu – užpildykite dėžę biriomis polistirolo pakavimo granulėmis.

Ir nepamirškite atitinkamai pažymėti dėžę.

Kokybiškos pakavimo priemonės, pakavimo subtilybių žinojimas padės atsargiai ir tvarkingai pervežti trapius daiktus jų nesudaužius. O jeigu nenorite rizikuoti – į pagalbą kvieskite mūsų komandą. Mūsų specialistai moka saugiai ir atsargiai elgtis su trapiais ir dūžtančiais daiktais.

Mūsų profesionalios perkraustymo paslaugos užtikrina, kad jūsų daiktai bus perkraustymo greitai ir saugiai. Susisiekite!

Parašykite komentarą