Kaip sėkmingai persikraustyti kartu su augintiniais?

Persikraustymas ir nauja erdvė kelia stresą žmogui, tad galime tik įsivaizduoti, kokį stresą patiria mūsų augintiniai. Netikėti ir neįprasti veiksmai namuose, nauja aplinka – visa tai gali išbalansuoti gyvūno sveikatą, todėl pateikiame keletą patarimų, kaip persikraustymo naštą palengvinti naminiams gyvūnams.

Stenkitės nesutrikdyti gyvūno rutinos

Geriausia būtų, jeigu jūsų gyvūnai persikraustymo procese nedalyvautų ir pasisvečiuotų pas šeimos narius ar draugus. Tačiau jeigu tokios galimybės nėra, rekomenduojame gyvūnui leisti užsiimti įprastomis jo dienos veiklomis, tik, pavyzdžiui, uždarytas garaže ar viename kambaryje, lauke (priklauso nuo gyvūnėlio, kurį auginate, tačiau esmę supratote). Užtikrinkite, kad jis būtų šeriamas įprastu laiku, nepamirškite skirti jam bent minutėlę savo dėmesio.

Susisiekite su veterinaru

Jeigu išsikraustote į kitą miestą ar pakankamai toli nuo dabartinės veterinarijos klinikos, kurioje reguliariai lankotės, pasirūpinkite gyvūnui reikalingais vaistais (jei tokių reikia). Paklauskite, galbūt jūsų dabartinis veterinaras turi kito gydytojo rekomendacijų, paprašykite pasidalinti savo gyvūno gydymo istorija ir įrašais.

perkaustymo paslaugos vilniuje su gyvunais

Gyvūną vežkite savo transportu

Tai labiausiai taikoma tiems gyvūnams, kuriuos esate vežioję savo automobiliu. Jūsų automobilis gyvūnui jau matyta, uosta ir pažįstama vieta, todėl nekelkite augintiniui streso ir nepervežinėkite jo kitame automobilyje ar dar blogiau – pakrautoje mašinoje kartu su daiktais!

Naujose patalpose sukurkite pažįstamą aplinką

Naujuose namuose galite paruošti bent vieną kampelį ir sudėti ten gyvūnui pažįstamus daiktus: antklodę, guolį, žaislus, kraiko dėžę ir pan. Venkite leisti gyvūnui pažindintis su nauja aplinka tol, kol joje nėra nieko jam pažįstamo – taip sukelsite nereikalingą stresą gyvūnui.

Žuvys, jūrų kiaulytės ir paukščiai

Jeigu keliaujate su žuvelėmis, trumpai kelionei puikiai tiks spec. maišelis, kurį turite pripildyti akvariumo vandeniu.

Jūrų kiaulytės – labai jautrūs gyvūnai, todėl pasirūpinkite, kad jos būtų transportuojamos patogioje, jaukioje ir šiltoje nešyklėje.

Kraustydamiesi su paukščiais, būtinai įdėkite juos į narvelius. Nors ir gali atrodyti, kad augintinis tikrai nesitrauks nuo jūsų peties – neapsigaukite, nes pakitusi aplinka paukštį gali išgąsdinti.

perkraustymas su gyvunais

Kraustantis su gyvūnais, svarbiausia yra tiesiog jų nepamiršti, apsupti daiktais ir žmonėmis, kuriuos jie pažįsta ir saugiai pervežti į naujus namus.

Linkime gero persikraustymo. Mūsų profesionalios perkraustymo paslaugos užtikrina, kad jūsų daiktai bus perkraustymo greitai ir saugiai. Susisiekite!

Parašykite komentarą