Į ką atkreipti dėmesį, renkantis perkraustymo paslaugų tiekėją?

Persikraustymo procesas nevyksta itin dažnai, o kartais tik vieną kartą gyvenime – tad tikrai per daug nesidomime visais kraustymosi niuansais ir informacijos ieškome tada, kai jau ketiname kraustytis.

Deja, mūsų nežinojimu ir laiko analizei neturėjimu gali pasinaudoti kiti – ne visi verslai ir paslaugų tiekėjai yra sąžiningi, atsakingi ir ne visiems galima patikėti savo turtą. Būtent dėl šios priežasties norime Jums patarti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kokius klausimus užduoti, renkantis perkraustymo paslaugų tiekėją.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Pirmiausia – gerai išnagrinėkite pateiktą paslaugų sąrašą ir palyginkite jį su savo poreikiais. Apgalvokite viską: ar paslaugos tiekėjas galės pervežti buitinę techniką, ar galės išnuomoti ar parduoti tinkamų pakavimo priemonių, ar galės suteikti krovėjų komandos pagalbą ir pan. Jeigu namuose turite pianiną – pasidomėkite, ar perkraustytojas jį galės pervežti – kai kurios įmonės ar paslaugų tiekėjai šį muzikos instrumentą pervežti atsisako.

KAINODARA

Su potencialiu pervežėju visuomet patariame pasitikslinti kainodarą: kaip skaičiuojama kaina, kas į ją įeina, kokios aplinkybės kainą gali išauginti, ar nėra jokių papildomų mokesčių, apie kuriuos turėtumėte žinoti iš anksto, ar perkraustytojas netaiko papildomo mokesčio kurui ir pan. Patikimas ir atsakingas perkraustymo paslaugų tiekėjas tikrai atvirai papasakos iš ko kaina susidaro ir galės pateikti konkretų pasiūlymą, pritaikytą pagal jūsų poreikius.

perkraustymo paslaugos pakavimo priemones

BENDRAVIMAS

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip perkraustytojas su jumis bendrauja: koks jo tonas, ar jis noriai atsako į visus jums kilusius klausimus. Profesionalai visuomet patars kaip geriausia planuotis darbus, kokį paslaugų paketą pasirinkti efektyviausiam darbui ir ką jie gali pasiūlyti geriausio.  

Tikimės, kad pasinaudosite patarimais ir jie padės jums išsirinkti geriausią perkraustytoją, kuris atitiks jūsų lūkesčius ir saugiai bei patikimai pergabens turtą.

KAS PAKRAUS IR IŠKRAUS MAŠINĄ?

Nepamirškite suderinti ir išsiaiškinti kaip viskas vyks mašinos pakrovimu ir iškrovimu. Saugiai sunešti ir patikimai sudėti daiktus į mašiną reikalauja tam tikrų įgūdžių ir žinių, todėl reikėtų įsitikinti, kad tai padaryti jums padės profesionali ir kvalifikuota komanda – nereikėtų rizikuoti savo turtu ir patikėti jo pervežimą nepatyrusiems ar neturintiems pakankamai fizinės ištvermės pakelti tam tikrus daiktus. 

perkraustymo paslaugos pagalba

KAIP PERKRAUSTYTOJAS SPRENDŽIA SUGADINTŲ DAIKTŲ SITUACIJĄ

Tęsiant saugaus daiktų pervežimo temą, kartais tiesiog taip nutinka, jog perkraustomi daiktai apsigadina, sudūžta ir pan. Pasidomėkite paslaugos tiekėjo, kaip jis tvarkosi su tokiomis situacijomis – ar pasiūlo kompensaciją, kokiais atvejais perkraustytojas žalą atlygina, ką daryti, kur kreiptis ir kaip deklaruoti įvykį, jeigu po perkraustymo randate apgadintą daiktą ir pan.

Mūsų profesionalios perkraustymo paslaugos užtikrina, kad jūsų daiktai bus perkraustymo greitai ir saugiai. Susisiekite!

Parašykite komentarą